Сауна

Cауни у Львові – запорука міцного здоров’я і відмінного настрою!

sauna2Що може бути краще пари сауни або березового віника? В основному сауна користується популярністю взимку, коли навколо один лише холод. Порівняно з більшою частиною сучасних банних комплексів, деякі сауни Львова змогли зберегти до наших днів найкращі традиції давнього мистецтва прийняття лазні. При цьому це цінується не тільки корінним населення, а й гостями міста.

Сьогодні працюють сауни, які були побудовані понад сотні років тому. Чудовим прикладом цього виступають відомі лазні козаків. Незважаючи на те, що вони прийняли більш сучасний вигляд, у відвідувачів цих бань досі залишається відчуття старих часів.

Згідно з методом парової подачі, способу топки і ряду інших параметрів сауни діляться на три основних види: фінські, турецькі та російські. Залежно від назв, кожен вид сауни відноситься до конкретної країни. Основні відмінності між цими саунами полягають в температурі повітря всередині парильної, а також рівні вологості повітря. Втім, в якій би бані вам не доводилося бувати, всі без винятку сауни Львова подарують вам відчуття щастя і насолоди!

Російські парні характеризуються найбільш прийнятним співвідношенням вологості і температури повітря. Температура всередині парильної може становити десь 55-60 градусів. Вологість повітря становить близько 40 відсотків.

sauna1На відміну від російської лазні і сауни Львова, у фінській бані створюється вкрай сухий і гаряче повітря. Температура всередині парильної може становити близько 100-110 градусів. Вологість повітря знижується до рівня 10% або нижче.

У турецькій лазні, навпаки, створюється вологе повітря. Температура всередині парильної може бути такою ж, як і в російській лазні – приблизно 60 градусів. Однак вологість повітря становить усі 100%. Подібний ефект досягається завдяки тому, що розжарені камені весь час поливають водою.

Українці вже давно звикли до таких понять, як сауна або лазня. Їх менталітет неможливо уявити без парної лазні. Саме тому лазні і сауни Львова користуються величезною популярністю. У кожному разі, найкращим варіантом є звична російська лазня. З нею не можна порівняти ні один закордонний заклад. Традиції російської лазні передавалися від одного покоління до іншого, безупинно поліпшуючись і донині радуючи не тільки місцеве населення Львова, але і його гостей.

У сауні можна не просто розслабитися, але й отримати справжнє задоволення! Вже давно довели, що парилка відновлює захисні функції людського організму. Якщо ви будете регулярно відвідувати сауни та лазні Львова, у вас завжди буде чудовий настрій, до того ж від втоми і стресів не залишиться й сліду!

Завітайте в сауну Олімп Центр у Львові та відчуйте справжнє задоволення!